mobile menu
PL lang
Oferty pracy

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Jatne (pow. otwocki)

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
• zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wytwarzanych produktów
• dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy

Wymagania:
• wykształcenie min. zawodowe
• mile widziane doświadczenie przy produkcji
• umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
• umowę o pracę
• możliwość pracy w stabilnej firmie
• możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem formularza dostępnego po kliknięciu w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Nasi klienci

corner corner