W Bogucki Folie stawiamy na ludzi zaangażowanych, kompetentnych, z pasją. Wiemy, że od ludzi zależy utrzymanie pozycji lidera w branży opakowaniowej. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się zmian, lubią dynamiczne środowisko pracy i nastawieni są na ciągły rozwój.

Dołącz do zespołu
Dołącz do nas
stołówka

stołówka

karta profit

ubezpieczenie na życie

Stołówka

Kuchnia od zawsze jest miejscem, które integruje ludzi. W Bogucki Folie zapewniamy dostęp do firmowej kantyny oraz dofinansowanie do obiadów. Nasi pracownicy bardzo chwalą sobie komfort jakim jest ciepły posiłek na miejscu, a zróżnicowane menu zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta 😊

Karta profit

Wiemy jak ważne jest dbanie o komfort pracy pracowników. Wielozadaniowość, szybkie tempo pracy, stres może negatywnie wpływać na samopoczucie. Podejmujemy szereg działań, które mają na celu ograniczenie stresu a także rozładowanie napięcia. Naszym pracownikom, a także ich rodzinom, oferujemy kartę sportową. Aktywność sportowa to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia oraz kondycji fizycznej.

Ubezpieczenie na życie

Zdrowie, rodzina i bezpieczeństwo finansowe to najważniejsze aspekty życia każdego człowieka. Nasi pracownicy otrzymują możliwość ubezpieczenia siebie oraz swoich najbliższych w grupowym programie ubezpieczeń PZU.

Wszystkich chętnych do pracy w Bogucki Folie zapraszamy do wysyłania CV

Asystent Działu Handlowego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek studiów – ekonomia, handel międzynarodowy, zarządzanie)
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i młodym zespole pracowników
  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie do kart sportowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@bogucki-folie.pl
i wskazanie stanowiska, na jakie Państwo kandydują.

Przypominamy o zawarciu sformułowania wyrażającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.

Operator bobiniarki

„BOGUCKI FOLIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.

poszukuje kandydatów na stanowisko

Operator Bobiniarki, Pomocnik operatora bobiniarki

Miejsce pracy: Jatne (gm. Celestynów)

Zadania:
• Obsługa i nadzór nad pracą maszyn produkcyjnych oraz parametrami procesów.
• Nadzór nad jakością wyrobu gotowego.
• Nadzór nad pracą osób na hali produkcyjnej.
Wymagania:
• Doświadczenia w pracy na maszynach produkcyjnych, najlepiej liniach do przetwórstwa tworzyw sztucznych (tj. wytłaczarki, wtryskarki, dmucharki itp.)
• Odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy własnej wraz z charakterem pozwalającym na pracę zespołową.
• Dobry stan zdrowia.
• Chęć do pracy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Oferujemy:
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze.
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie – z systemem premiowania !
• Stabilne, dobre warunki zatrudnienia oraz możliwość wieloletniej współpracy.
• Miłą atmosferę pracy w zgranym, przyjaznym zespole (bardzo mała rotacja pracowników w firmie.
• Praca w systemie zmianowym.
• Dofinansowania do obiadów – kantynę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: k.witek@bogucki-folie.pl Prosimy o wskazanie w wiadomości stanowisko, na które Państwo aplikują.

Technolog produkcji opakowań

Technolog ekstruzji folii

Firma Bogucki Folie, posiadająca 39-letnie doświadczenie w produkcji opakowań, o ugruntowanej pozycji na rynku polietylenowych folii termokurczliwych i opakowaniowych do żywności, poszukuje kandydata na stanowisko Technologa ekstruzji folii w zakresie produkcji metodą rozdmuchu i wylewania cast.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów badawczo-rozwojowych
  • tworzenie receptur folii koekstrudowanych i wdrażanie surowców
  • opracowywanie procesu technologicznego produkcji folii
  • analiza potrzeb klientów i dobór odpowiedniej technologii produkcji
  • nadzór nad zgodnością wyrobu z wymaganiami klienta
  • optymalizacja kosztów produkcji i usprawnianie procesów technologicznych
  • doradztwo techniczne oferowane klientom
  • współpraca z pozostałymi działami w Firmie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: technologia chemiczna, poligrafia, inżynieria materiałowa – bądź kierunki pokrewne
  • dobra znajomość języka angielskiego; język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • asertywność i umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • umiejętność dokonywania analizy problemu i poszukiwanie optymalnych rozwiązań
  • szybkie odnajdywanie się warunkach pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia zewnętrzne, targi i konferencje branżowe
  • stabilną formę zatrudnienia na umowę o pracę
  • praca w zgranym i doświadczonym zespole
  • dofinansowanie pakietu FitProfit
  • dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce

Pracownik działu nadruku

Od kandydata oczekujemy:

  • umiejętności pracy w zespole i samodzielnie
  • motywacji do pracy
  • doświadczanie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowy atutem

Do obowiązków należy m.in.:

  • dbanie o jakość wykonywanych prac w zakresie przydzielonych obowiązków i posiadanych uprawnień

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się Firmie
  • praca w oparciu o umowę o pracę
  • czterozmianowy system pracy
  • pracę w zgranym zespole

Pracownik produkcji

Pracownik działu produkcji folii

• doświadczanie w pracy na stanowisku produkcyjnym będzie dodatkowy atutem
• obsługa maszyn wytłaczających folię oraz drukujących
• sprawowanie bezpośrednie nadzór nad jakościowym i ilościowym wykonaniem produkcji
• zapewnienie właściwego stanu materialnego produkcji zgodnie z wymogami • organizacja wytwarzanych materiałów • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż.
• dbanie o dobry stan techniczny obsługiwanych maszyn
Oferujemy:

Formularz

    CVDodaj plik