mobile menu
PL lang
Oferty pracy

Folie dla przemysłu

Folie do pakowania ziemi

Folie do pakowania ziemi to folie biało czarne charakteryzujące się znacznie większą niż folia na koperty kurierskie wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Przeznaczone są one na opakowania o dużej pojemności dla produktów o większej wadze, dlatego standardowo wykonujemy je w grubościach od 70-140 µm. Z uwagi na system pakowania  (flow-pack) od folii tych wymaga się bardzo dobrej zgrzewalności i dużej wytrzymałości zestalonego zgrzewu.  Z kolei logistyczne aspekty transportu i przechowywania gotowych worków z ziemią folia wymagają nadania jej wysokiego współczynnika tarcia. Zapobiega to ześlizgiwaniu się ułożonych na sobie warstwami worków z ziemią z palety. Folia taka jest ponad to chroniona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych ( z uwagi na najczęstsze warunki składowania) za pomocą dodatku UV zapobiegającemu degradacji polietylenu.


Films for garden soil are the black and white filma, characterized by considerably higher (comparing to courier envelopes film) resistance to mechanical damage. They are designed to withstand heavier product. Standard thickness of these film is from 70-140 μm. Considering packaging system (flow-pack) used for garden soil, the film requires excellent sealing properties. Also logistics of ready goods ( bags of garden soil) require the film to perform with high coefficient  friction. This prevents bags from slipping from the palette. Furthermore due to the common storing conditions the films contain anti-UV additive, which prevents polyethylene from degradation and protects the product from the harmful effects of sunlight.

Do pobrania
PL - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.
Katalog

Zapoznaj się z naszym katalogiem produktów w wersji pdf!

Zobacz katalog
Szukasz rozwiązania dla siebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą!

(+48 22) 789 74 43
firma@bogucki-folie.pl
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci