Z przyjemnością informujemy o ponownym uzyskaniu certyfikatu ISO 9001:2015 w zakresie projektowania i produkcji folii, laminatów, opakowań foliowych oraz folii z nadrukiem fleksograficznym.

Jak co roku firma Bogucki Folie została poddana audytowi mającemu na celu sprawdzenie i ocenę realizacji działań zgodnie z normą ISO 9001:2015.

Przeprowadzony przez niezależną jednostkę certyfikującą audyt potwierdził zgodność funkcjonującego w firmie Bogucki Folie Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2015.

 

Przyznany certyfikat jest doskonałym potwierdzeniem jakości naszych produktów oraz usług. Jednak nie zwalniamy tempa i nadal będziemy pracować nad utrzymaniem jakości naszych produktów na jak najwyższym poziomie.

 

Zobacz inne aktualności:

31-08-2018

Z okazji 35-lecia firmy postanowiliśmy nieco unowocześnić nasz wizerunek. Zmiany, które zostały wdrożone stanowią z jednej strony odpowiedź na trendy obecne na rynku, a z drugiej strony wynikają z potrzeby odświeżenia polityki naszej firmy. Są...

16-11-2018

Nasze laminaty cechują się bardzo dobrą zgrzewalnością, wysokim połyskiem oraz wytrzymałością mechaniczną. Dodatkowo, każda struktura może zostać zadrukowana techniką fleksograficzną do 10 kolorów.