B-CLEAR HB i B-CLEAR HB +

nowoczesne folie barierowe

 

B-CLEAR HB to nowoczesna barierowa folia zgrzewalna oparta na polipropylenie.
Posiada w standardzie funkcję anti-fog, co umożliwia zastosowanie jej w laminatach nakrywkowych do tacek. Dedykowana do tacek PP z efektem LOCK SEAL.

 

B-CLEAR HB + to barierowa folia zgrzewalna oparta na polipropylenie ze zmodyfikowaną warstwą zgrzewalną. Zapewnia możliwość zgrzewu do tacek MONO A-PET z efektem LOCK SEAL. Standardowo dostępna z funkcją anti-fog.

 

B CLEAR HB i B CLEAR HB + to folie cPP wytłaczane płaskoszczelinowo, gdzie roztopione tworzywo wytłaczane jest przez płaską dyszę i wylewane na chłodzony cylinder. Oferujemy innowacyjne rozwiązania na wieczka mono-materiałowe do tacek recyklowalnych. B CLEAR HB to propozycja folii do tacki PP, a B CLEAR HB + to propozycja folii do tacki A-PET. Polipropylen jest jednym z dwóch, obok polietylenu, najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych. Chcemy rozwijać rynek tworzyw: PP i PET, które w całości mogą być poddane recyklingowi.

 

Właściwości folii B CLEAR HB i B CLEAR HB + to:

– zdolność do recyklingu,

– bardzo dobre parametry mechaniczne,

– doskonała przetwarzalność.

 

Struktury foli B CLEAR HB i B CLEAR HB + zostały zaprojektowane z uwzględnieniem wysokobarierowej warstwy EVOH oraz z dodatkiem anti-fog.

Zobacz inne aktualności:

31-08-2018

Z okazji 35-lecia firmy postanowiliśmy nieco unowocześnić nasz wizerunek. Zmiany, które zostały wdrożone stanowią z jednej strony odpowiedź na trendy obecne na rynku, a z drugiej strony wynikają z potrzeby odświeżenia polityki naszej firmy. Są...

16-11-2018

Nasze laminaty cechują się bardzo dobrą zgrzewalnością, wysokim połyskiem oraz wytrzymałością mechaniczną. Dodatkowo, każda struktura może zostać zadrukowana techniką fleksograficzną do 10 kolorów.