W Bogucki Folie stawiamy na ludzi zaangażowanych, kompetentnych, z pasją. Wiemy, że od ludzi zależy utrzymanie pozycji lidera w branży opakowaniowej. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy nie boją się zmian, lubią dynamiczne środowisko pracy i nastawieni są na ciągły rozwój.

Dołącz do zespołu
Dołącz do nas
stołówka

stołówka

karta profit

karta profit

ubezpieczenie na życie

ubezpieczenie na życie

Stołówka

Kuchnia od zawsze jest miejscem, które integruje ludzi. W Bogucki Folie zapewniamy dostęp do firmowej kantyny oraz dofinansowanie do obiadów. Nasi pracownicy bardzo chwalą sobie komfort jakim jest ciepły posiłek na miejscu, a zróżnicowane menu zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta 😊

Karta profit

Wiemy jak ważne jest dbanie o komfort pracy pracowników. Wielozadaniowość, szybkie tempo pracy, stres może negatywnie wpływać na samopoczucie. Podejmujemy szereg działań, które mają na celu ograniczenie stresu a także rozładowanie napięcia. Naszym pracownikom, a także ich rodzinom, oferujemy kartę sportową. Aktywność sportowa to najlepszy sposób na zachowanie zdrowia oraz kondycji fizycznej.

Ubezpieczenie na życie

Zdrowie, rodzina i bezpieczeństwo finansowe to najważniejsze aspekty życia każdego człowieka. Nasi pracownicy otrzymują możliwość ubezpieczenia siebie oraz swoich najbliższych w grupowym programie ubezpieczeń PZU.

Wszystkich chętnych do pracy w Bogucki Folie zapraszamy do wysyłania CV

Formularz
CVDodaj plik