W Bogucki Folie zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie procesu produkcji folii. Począwszy od ekstruzji folii poprzez nadruk, następnie laminację, na wdrożeniu i serwisie kończąc.

DTP

DTP

Posiadamy własne studio DTP zajmujące się przygotowaniem materiałów do druku, otrzymanych od Klientów…

Zobacz

R&D

Nasz Dział Technologiczny składa się z siedmiu wykwalifikowanych pracowników, dzięki którym jesteśmy w stanie tworzyć coraz to nowsze i bardziej innowacyjne aplikacje. Ciągłe doskonalenie pozwala w jeszcze większym stopniu sprostać oczekiwaniom klientów.

Zobacz
ekstruzja folii

Ekstruzja folii

Produkcja folii metodą rozdmuchu to podstawowa działalność firmy Bogucki Folie. Wykwalifikowany personel, niezawodny system informatyczny oraz wysokiej jakości sprzęt pozwala na otrzymanie produktów dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagającego klienta.

Zobacz
Linia CAST

Linia CAST

Proces produkcji folii CAST polega na wylewaniu stopionego tworzywa przez płaską głowicę. Uformowana w ten sposób folia zostaje dociśnięta nożem powietrznym i komorą próżniową do powierzchni chromowanego, chłodzonego wodą wałka chłodzącego.

Zobacz
druk

Druk

Nasza drukarnia wyposażona jest w park maszynowy, który pozwala na wykonywanie nadruków fleksograficznych do 10 kolorów przy maksymalnej szerokości druku do 1250 mm oraz maksymalnym raporcie 1250 mm…

Zobacz
laminacja

Laminacja

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia do laminacji wykonujemy laminaty najwyższej jakości…

Zobacz

Konfekcja i zgrzewanie

Do usług, które wykonujemy dla swoich klientów należy także zgrzewanie oraz konfekcjonowanie. W zależności od potrzeb Klienta możemy wykonać cięcie, zgrzanie, perforowanie lub zlaminowanie folii.

Zobacz
kontrola

Kontrola jakości

W Bogucki Folie kładziemy duży nacisk na jakość naszych wyrobów, dlatego na każdym etapie procesu produkcyjnego kontrolujemy nasze produkty.

Zobacz
magazyn

Magazyn

Nasze usługi nie ograniczają się do produkcji folii oraz jej wysyłki. W swoim portfolio posiadamy również usługę magazynowania wyprodukowanych przez nas folii.

Zobacz
transport glowne

Transport

Świadczymy usługi transportowe i logistyczne na terenie Polski i Europy. Posiadamy 2 auta o ładowności do 10,5 tony każde. Ponadto współpracujemy z licznymi przewoźnikami, którzy zgodnie z obowiązującymi przepisami transportowymi dostarczają nasze produkty do klientów.

Zobacz
wdrozenie i serwis

Wdrożenie i serwis

Na każdym etapie wykonywania zlecenia: od otrzymania projektu poprzez proces jego wdrażania aż po aplikację naszych produktów towarzyszy klientowi zespół wykwalifikowanych techników.

Zobacz