mobile menu
PL lang
Oferty pracy

O nas

O nas

Bogucki Folie jest rodzinną firmą, która została założona w roku 1983. Początkowo działalność koncentrowała się wyłącznie na zgrzewaniu toreb reklamowych. Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu, ciężkiej pracy, jak również inteligentnym inwestycjom, firma Bogucki Folie stała się liderem w dziedzinie produkcji folii polietylenowych o zróżnicowanych właściwościach fizyczno-chemicznych. Oferujemy naszym klientom krótkie terminy realizacji wszystkich zleceń, dzięki właściwie rozplanowanym mocom produkcyjnym, a także własnej przygotowalni matryc drukarskich. Wdrażając nowe prace, zapewniamy pomoc, jaką jest fachowa asysta ze strony doświadczonego technika naszej firmy. Jeżeli interesuje Państwa folia LDPE wysokiej jakości, zachęcamy do poznania bliżej naszej oferty

***

Jesteśmy nie tylko producentem, ale także doskonałym partnerem logistycznym dla naszych klientów. Dysponujemy własnymi środkami transportu oraz magazynem, w którym znajduje się 3000 miejsc paletowych. Przez wiele lat prowadzenia naszej działalności, zdobyliśmy cenne doświadczenie, a także poszerzyliśmy naszą wiedzę na temat ekstruzji folii. Stałe modernizowanie parku maszynowego wpływa na usprawniane się technik produkcyjnych oraz chęć odpowiadania na rosnące potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy Państwu cechującą się najwyższą jakością folię LDPE, którą dostarczamy do znanych oraz cenionych na całym świecie marek. Rocznie produkujemy około 27000 ton wyrobów foliowych przeznaczonych na rynki krajowe oraz zagraniczne.


Historia firmy:


 • W 1983 roku Firma Bogucki Folie rozpoczyna działalność od zgrzewania toreb reklamowych z zakupionej folii.
 • Zakup pierwszej maszyny i rozpoczęcie ekstruzji folii miało miejsce w 1985 roku.
 • 5 lat później w 1990 firma wdraża się w produkcję  toreb i woreczków śniadaniowych z folii HDPE. 
 • Rok 1992 to moment zakupienia maszyny do nadruków flexograficznych, poszerzając tym samym asortyment o folie drukowane będące w polu zainteresowania coraz większej rzeszy klientów.                   
 • W 1995 Firma Bogucki Folie uruchamia produkcję folii stretch do zastosowań przemysłowych i spożywczych.
 • W 1998 park maszynowy rozrasta się o pierwszą maszynę ekstrudującą 3-warstwowe folie opakowaniowe, termokurczliwe oraz laminacyjne.
 • W 2001 przedsiębiorstwo poszczycić się może już nie tylko maszyną do nadruków flexograficznych, ale również własnym studiem graficznym oraz przygotowalnią matryc drukarskich.
 • W roku 2004 Bogucki Folie uzyskuje certyfikat i wdraża system zarządzania jakością ISO 9001.
 • Rok 2008 to okres intensywnej rozbudowy  zakładu i inwestycji, dzięki czemu powstaje magazyn wysokiego składowania.
 • Dzięki ciągłemu rozwojowi i dążeniu do najwyższej jakości produktów, w 2010 roku firma Bogucki Folie staje się liderem  w Europie środkowo-wschodniej na rynku folii termokurczliwych. Firma otrzymuje certyfikat Jakości BRC Packaging and Packaging Materials.                                                                                                                                                                                                               W tym samym roku  Bogucki Folie przejmuje inną firmę produkującą opakowania foliowe, która staje się drugą lokalizacją produkcyjną.
 • W 2012 roku studio graficzne wzbogacone zostaje o naświetlarkę CDI do technologii HD FLEXO, a w 2013 w przedsiębiorstwie zainstalowana zostaje maszyna do  produkcji pięciowarstwowych folii termokurczliwych i laminacyjnych.
 • Kolejną trafną inwestycją była uruchomiona w 2014 roku linia do produkcji woreczków typu “wicket” do pakowania pieczywa oraz mrożonego drobiu.
 • 2015 to czas uruchomienia nowoczesnej linii do produkcji 9-cio warstwowych folii barierowych do pakowania świeżych mięs, ryb oraz nabiału.
 • Rok 2016 upływa pod znakiem intensywnej rozbudowy infrastruktury zarówno produkcyjnej jak i biurowej firmy.

 

Do pobrania
PL - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.
Katalog

Zapoznaj się z naszym katalogiem produktów w wersji pdf!

Zobacz katalog
Szukasz rozwiązania dla siebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą!

(+48 22) 789 74 43
firma@bogucki-folie.pl
Nasi klienci
Nasi klienci
Nasi klienci